Ви є тут

Князь Єремія Вишневецький


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу « Князь Єремія Вишневецький » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


В історичній повісті "Князь Єремія Вишневецький" події розгортаються незадовго до та під час національно-визвольної війни, яку очолив Богдан Хмельницький. Сюжет сфокусовано навколо нащадка славного козака Дмитра Байди-Вишневецького – Єремію, який знехтував власною честю і став зрадником, жорстоким ворогом українських селян. Твір Івана Нечуя-Левицького піднімає проблему важливості збереження народних історичних надбань, збереження батьківської віри, вірності заповітам. Це повість про сором безчестя, який неможливо змити навіть крізь віки.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи