Ви є тут

Неоднаковими стежками


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Неоднаковими стежками» автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Повість Івана Нечуя-Левицького "Неоднаковими стежками" розповідає про стосунки дітей і їхніх батьків, про вступ до дорослого життя, про важливість усвідомлення власної відповідальності. Одна з героїнь повісті, Мелася, усупереч інтересам власного сина, продає усю спадщину. Що саме штовхнуло жінку на такий крок? 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи