Ви є тут

Гетьман Іван Виговський


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Гетьман Іван Виговський » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Історична повість "Гетьман Іван Виговський" є відтворенням періоду козацької слави. Хронологічно події розгортаються у 1654-1664 роках, у період після трагічної за своїми наслідками Переяславської ради. Центральний персонаж повісті – Іван Виговський – впевнений, цілеспрямований воєвода, який прийняв на себе відповідальність за країну після смерті Хмельницького. Твір певною мірою дає оцінку діяльності керівника, а також впливові управлінських рішень Виговського на подальшу історію України.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи