Ви є тут

Гастролі

Зміст

 • I

 • II

 • III

 • IV


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Гастролі » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  "Гастролі" – це ще один твір Івана Нечуя-Левицького про занепад української інтелігенції, спотворення її представниками моральних цінностей, деформація і зміна орієнтирів, яким має служити істинне мистецтво. Втрата зв'язку із народом зображена через зневажливе ставлення до села, робітничої верстви населення, природи.  

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи