Ви є тут

Доки сонце зійде – роса очі виїсть


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Доки сонце зійде – роса очі виїсть» автора Кропивницький Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Драма "Доки сонце зійде, роса очі виїсть" є викриттям розбещеного панського побуту, морального розкладення, духовного занепаду панських кіл. На фоні повного розбещення, де підстаркувата панна залицяється до товариша власного сина, пан є уособленням аморальності, діти є плодом невихованості, і навіть слуги увібрали у себе моральну деградацію поміщицького суспільства, зганьбленій Оксані доводиться шукати захисту, справедливості і порятунку.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи