Ви є тут

Нюренберзьке яйце


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Нюренберзьке яйце » автора Коцюбинський Михайло у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Нюрнберзьке яйце" – зразок імпресіоністського напряму в українській літератури. У центрі сюжету оповідання – нестримне бажання простого нюрнберзького мідника Гельє зробити час доступним не тільки для багатіїв, але і для простого народу. Через що задля досягнення своєї мети доведеться пройти майстрові, який в очах оточуючих перетворився на простого божевільного?

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи