Ви є тут

Із днів журби


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу « Із днів журби » автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Збірка "Із днів журби" – це зібрання поезій, що є втіленням складних душевних терзань Івана Франко, які пов'язані із позбавленими упередження труднощами під час втілення громадського проєкту, а також із драматичними подіями особистого життя. Ліричний герой, втілений у поезіях збірки, звертається до людського індивідуального та характеризується глибокими переживаннями, внутрішньою боротьбою і багатою поетичною біографією.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи