Ви є тут

Із літ моєї молодості

Зміст

 • Товаришам із тюрми

 • Невільники


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Із літ моєї молодості » автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  "Із літ моєї молодості" – збірка творів Івана Франка, що були написані у 1874-1879 роках. Критичне ставлення автора до своїх ранніх творів пов'язане певною мірою із "язичієм", на якому ранні поезії були написані. Останні роки свого життя письменник присвятив впорядкуванню і редагуванню ранніх творів, які побачили світ у новій мовній редакції і були включені у збірку "Із літ моєї молодості". Серед віршів, що увійшли у збірку "Балади і розкази" (1876 рік) та видавалися у періодичних виданнях "Друг" і "Громадський друг", значну частину збірки склали раніше неопубліковані роботи Івана Франка.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи