Ви є тут

Що таке поступ?


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Що таке поступ? » автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Стаття "Що таке підступ?", автором якого є "каменяр" українського літературного терену Іван Франко, є роздумами щодо розвитку суспільства та суспільної еволюції. Письменник наголошує на необхідності міркування над значенням слова "підступ", до якого закликають, і якого бояться, який породжує нові думки і устої. Чи є той підступ приводом для радощів, або приводом до журби? Саме над цим і міркує Іван Франко у своїй статті.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи