Ви є тут

Декадент

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Декадент » автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Збірка «Зів’яле листя» викликала чимало критики у сторону Івана Франка, аж до звинувачень у занепадництві. Поезія "Декадент" – це звернення до критиків, які не змогли зрозуміти істинну душу поета. Вірш передає обурення щирого, вольового, оптимістичного, дієвого патріота, який вміє і ненавидіти, і любити, і насолоджуватися моментом, і глибоко страждати, проте усвідомлює і з честю приймає свою відповідальність перед народом, стоїть на варті своїх громадянських патріотичних принципів, які є основою боротьби за майбутнє українського народу.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи