Ви є тут

Поміж ворогами


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Поміж ворогами » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Іван Нечуй-Левицький – видатний майстер українського слова, який дивився у найпотаємніші глибини життя українського народу. Повість "Поміж ворогами" знайомить нас із історією провінції, її мешканцями, їх долями. У центрі повіті – родина отця Артемія. Молодшій донці ніяк не можуть знайти гідну пару, бо серед сусідів – лише неотесані мужики, шляхи багатіїв і високопосадовців рідко пролягають цими краями, громадське життя відсутнє, а соціальне зводиться лише до пліткарства, яке стає причиною розлучення закоханих.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи