Ви є тут

Причепа


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Причепа» автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Причепа" Івана Нечуя-Левицького – це родинна хроніка, що описує проблему складних суспільних відносин. У повісті відображений патріархальний сімейний лад двох волинських родин, їхні традиції та ставлення до моральних цінностей, а також потсупове знищення їхнього добробуту руками польської шляхти і магнатів. Негативному впливу особливо піддається молодь, падаючи у прірву моральної деградації, що нерідко призводить до трагедії.

Повість "Причепа" – це реалістичне відображення волинського суспільства, від знахабнілих панів і байдужих до пастви попів до звичайних людей. У творі відчувається гострий сатиричний погляд автора на офіційну політику русифікації, занепад української освіти, які вели тільки до забуття своєї історії, нації, родини, народу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи