Ви є тут

Під куполом


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Під куполом » автора Стівен Кінг у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Під куполом (англ. Under the Dome) — роман популярного американського письменника-містика Стівена Кінга. Виданий у 2009 році. Над романом Кінг працював ще в кінці 1970-х років, пізніше повернувся на початку 1980-х. Початково він мав теперішню назву «Під куполом», згодом Кінг вирішив дати іншу назву «Канібали» (англ. The Cannibals). Обидва рази автор полишав роботу і повернувся лише в другій половині 2000-х років. 

Сюжет: 
Осінньої днини на містечко Честер Мілл опустився прозорий Купол, через який неможливо пройти. Ніхто не знає, звідки він узявся і коли зникне. Люди, що виявилися відрізаними від усього світу, поступово розуміють, що віднині для них діє новий закон — закон сили. Стримувати злочинні схильності людей нема кому, тож владу захоплює місцева банда. Лише кілька громадян насмілюються чинити опір їхньому свавіллю. Але чи зможуть вони вижити й знищити Купол? Їхній час не просто обмежений. Він швидко спливає... 
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Під_куполом] 

Даний реліз відрізняється від fb2 і epub файлів з цієї роздачі [https://toloka.to/t38498] коректною структурованістю тексту по розділах, зручнішою реалізацією приміток, повною мапою Честер Мілла, виправленими косяками оцифровки (власне, сам хотів правити fb2 з роздачі taras1994, але знайшовши в Неті пропонований варіант, майструвати ровера не став).

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи