Ви є тут

Інженерне забезпечення частин і підрозділів у бою


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Інженерне забезпечення частин і підрозділів у бою» автора Стаховський О.В. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У навчальному посібнику розглянуто питання щодо організації інженерного забезпечення бою, його складових частин. Посібник розроблений з урахуванням досвіду інженерного забезпечення частин і підрозділів у ході проведення антитерористичноТ операції. Посібник призначений для підготовки офіцерів запасу та курсантів військових навчальних закладів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи