Розділ «Прикінцеві та перехідні положення»

ЗУ "Про державну допомогу суб’єктам господарювання"

Розділ X ФІНАНСОВЕ ТА МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЛІЦІЇ

1. Цей Закон набирає чинності через три роки з дня його опублікування, крімчастини другої статті 6,частини першоїтапунктів 6-10 частини другої статті 8,частини другої статті 14, які набирають чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Усі надавачі державної допомоги протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом зобов’язані подати Уповноваженому органові повідомлення про програми підтримки суб’єктів господарювання за рахунок ресурсів держави чи місцевих ресурсів, які існували на день набрання чинності цим Законом. Подання повідомлення, його розгляд та розгляд справи про державну допомогу здійснюються у порядку, визначеномурозділом 4цього Закону.

3. Чинна державна допомога, що існувала на день набрання чинності цим Законом, яка відповідно до рішення Уповноваженого органу визнана недопустимою для конкуренції, має бути приведена у відповідність із цим Законом у строк, визначений Уповноваженим органом, але не більш як протягом п’яти років з дня набрання чинності цим Законом.

4. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1)статтю 26Господарського кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №№ 18-22, ст. 144) викласти в такій редакції:

"Стаття 26.Державна допомога суб’єктам господарювання

1. Правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції встановлюються законодавством про державну допомогу суб’єктам господарювання";

2)частину третюстатті 19 Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., №№ 35-37, ст. 446) після слів "у сфері державних закупівель" доповнити словами "та рішень у сфері державної допомоги суб’єктам господарювання, адміністративні справи за позовом Антимонопольного комітету України у сфері державної допомоги суб’єктам господарювання";

3) уЗаконі України"Про Антимонопольний комітет України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 50, ст. 472; 2000 р., № 41, ст. 343; 2004 р., № 13, ст. 181; 2006 р., № 14, ст. 118; 2007 р., № 9, ст. 67; 2010 р., № 33, ст. 471; 2013 р., № 18, ст. 162):

статтю 3 доповнити пунктом 6 такого змісту:

"6) проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання та здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції";

частину першу статті 5 після слів "Про захист від недобросовісної конкуренції" доповнити словами "Про державну допомогу суб’єктам господарювання";

статтю 7 доповнити частиною п’ятою такого змісту:

"У сфері здійснення контролю за допустимістю державної допомоги для конкуренції Антимонопольний комітет України має повноваження, визначені Законом України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання";

частину першу і перше речення частини другої статті 22-1після слів "законодавством про захист економічної конкуренції" доповнити словами "та про державну допомогу суб’єктам господарювання".

5. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

подати до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

Сторінки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «ЗУ "Про державну допомогу суб’єктам господарювання"» автора Верховна Рада України на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „Прикінцеві та перехідні положення“ на сторінці 1. Приємного читання.

Зміст

  •  Цей Закон встановлює правові засади проведення моніторингу державної допомоги суб’єктам господарювання, здійснення контролю за допустимістю такої допомоги для конкуренції, спрямований на забезпечення захисту та розвитку конкуренції, підвищення прозорості функціонування системи державної допомоги та дотримання міжнародних зобов’язань України у сфері державної допомоги.

  • Стаття 1. Визначення термінів

  • Стаття 2. Принцип недопустимості державної допомоги для конкуренції

  • Стаття 3. Сфера застосування Закону

  • Стаття 4. Форми державної допомоги

  • Стаття 5. Допустима державна допомога

  • Стаття 6. Державна допомога, що може бути визнана допустимою

  • Стаття 7. Звільнення від обов’язку повідомлення про нову державну допомогу

  • Стаття 8. Повноваження Уповноваженого органу

  • Стаття 9. Порядок подання повідомлення про нову державну допомогу

  • Стаття 10. Розгляд повідомлення про нову державну допомогу

  • Стаття 11. Розгляд справи про державну допомогу

  • Стаття 12. Перевірка інформації про незаконну державну допомогу

  • Стаття 13. Неналежне використання державної допомоги

  • Стаття 14. Порядок повернення державної допомоги, недопустимої для конкуренції

  • Стаття 15. Перегляд чинної державної допомоги

  • Стаття 16. Реєстр державної допомоги та звітність

  • Стаття 17. Оскарження рішень Уповноваженого органу

  • Прикінцеві та перехідні положення
  • Запит на курсову/дипломну

    Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

    Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
    Введіть тут тему своєї роботи