Ви є тут

Злочини у сфері службової діяльності: кримінально-правова характеристика.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Злочини у сфері службової діяльності: кримінально-правова характеристика.» автора Андрушко П. П. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У навчальному посібнику розглядаються питання загальної характеристики злочинів у сфері службової діяльності, визначається їх об'єкт, ознаки предмета, об'єктивної та суб'єктивної сторін та суб'єкта. Дається кримінально-правова характеристика окремих складів злочинів, непередбачених розділом «Злочини у сфері службової діяльності», а також складів деяких суміжних злочинів, передбачених розділами п'ятим та п'ятнадцятим Особливої частини Кримінального кодексу.
Розрахований на студентів, аспірантів та викладачів юридичних факультетів вищих навчальних закладів, науковців, суддів, працівників правозастосовних органів, юристів-практиків.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи