Розділ «СВИНСТВО ЗАМІСТЬ СОВІСТІ»

Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи

І знову недобросовісні політикани намагаються розпалити міжнаціональну ворожнечу. За принципом «коли немає проблеми треба її створити» діють в унісон здавалось би на перший погляд різні чинники. Глибоке обурення викликав коментар Департаменту інформації та преси МЗС РФ щодо так званих «утисків» російської мови в Україні. Достойної відповіді Москва так і не отримала, а отже слід очікувати нового витка ескалації, благо є грузинський дoсвід, проте там вирахували «братсько-терористичну» місію російських шпигунів і дали одкоша. Ми ж можемо догратися. Але вже навіть не обурення, а огиду викликає черговий філіппік «проффесора» з закликом надати російській статус державної та звинуваченням націоналістів у всіх можливих гріхах.

Для нас очевидно, звідки ростуть ноги і чому вони так смердять, але має ж бути якась межа. З нагоди вшанування пам’яті жертв німецького соціалізму Янукович ні сіло ні впало видав тезу про необхідність русифікації та небезпеки «популістських загравань з націоналістами». Як кажуть на Галичині, «А най би тебе шляк трафив!» Таж від рук німецьких соціалістів загинули тисячі членів ОУН, в тому ж Бабиному Яру покоїться прах членів Організації Олени Теліги, Івана Ірлявського, Івана Рогача, Михайла Теліги і багатьох інших.

Не плекаю аніяких ілюзій щодо освітнього рівня нашого «дона», але нехай не поліниться підняти гузницю і бодай переглянути не «краткій курс», а хоча би шкільні підручники з історії, якщо вже обійняв таку посаду. Отже, для найбільш «обдарованих» нагадую, що від рук гітлерівських національних соціалістів загинули в боротьбі члени ОУН Микола Лемик, Іван Климів, Сергій Шерстюк, Олег Ольжич, Ганна Максимець, Дмитро Мирон, Семен Сапун, Василь, Богдан і Олекса Бандери, Михайло Пронченко і несть їм числа. Концтабірні числа на руках провідних діячів ОУН Степана Ленкавського, Ярослава Стецька, Степана Бандери, Петра Мірчука, Леоніда Полтави, Миколи Климишина, Володимира Леника, Степана Петелицького, Богдана Качура, Омеляна Коваля і тисяч інших націоналістів красномовніше свідчать про «коляборацію», ніж верески різних вітренчих з їхніми фашистськими покровителями дугіними. Уроки історії слід засвоювати. Ми знаємо, до чого довело популістське загравання московських комуністів з німецькими соціалістами, подивимось, до чого доведе популістське загравання Януковича з соціалістами «українськими».

А щодо «двомовності», то скільки можна спекулювати на цій темі. Починайте з «двомовності» в Донецьку, Одесі, Луганську, Харкові, Криму, Миколаєві, зробіть так, щоб там звучало дві мови, хоча би 50 на 50. Похваліться успіхами. Навчіть двох мов своє найближче оточення, Азарова, Ківалова, Клюєва та інших добкіних.

Але немає сенсу апелювати до совісті тих, у кого замість неї давно якесь свинство виросло. Немає надії й на опір з боку «демократичних» партій, одні з яких, перебуваючи в стані «ломки» в передчутті довгожданої «ширки» не сміють і слова сказати, а іншим просто «по барабану». Проте є ще терпеливий, але не до безмежності, український народ. Що це означає? Одне з трьох. Або «червоно-блакитні» вже не бандити, або «помаранчеві» такі самі, або те — що нам це скоро набридне. І тоді нація скаже своє вагоме і рішуче «ДОСИТЬ!», підкріплене відповідними аргументами.


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитати «Українофобія: «П'ята колона» та її ляльководи» автора Рог Виктор на телефоні, Android, iPhone, iPads. Зараз ви знаходитесь в розділі „СВИНСТВО ЗАМІСТЬ СОВІСТІ“ на сторінці 1. Приємного читання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи