Ви є тут

Щиголь


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Щиголь» автора Тартт Донна у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Американська письменниця Донна Тартт написала невелику кількість творів, проте вже змогла заслужено отримати Пулітцерівську премію. «Щиголь», один з її романів, який став бестселером і приніс відомість та визнання письменниці, авторка писала 10 років. Це справжнє досягнення художньої літератури 21 століття, адже написаний він нестандартно. Він показує як дорослішає людська особистість за складних обставин.

У романі розповідається історія тринадцятирічного хлопця Тео з Нью-Йорку. Його мати зналася на історії мистецтв і привила цю любов своєму єдиному сину. Одного дня він зі своєю мамою вирішили перед роботою зайти в музей. Проте саме в той час там сталася терористична атака, в якій загинули багато людей, в тому числі і його мати. Дивним чином, хлопчик лишився майже неушкоджений. Його батько давно пішов з сім’ї, тому дитя залишається сиротою. Виходячи з музею, невідомий помираючий чоловік віддає йому свою каблучку та просить забрати картину фламандського майстра з собою. Тео забирає улюблену картину своєї матері і живе у заможній сім’ї свого друга. Сюжет твору показує зростання і падіння головного героя, його переїзди, зміну оточення та особистісні переживання, невгамовний смуток, злість та моменти радості. Через детальний опис навколишнього середовища, з’являється відчуття власної присутності, переживання подій.

Ця книга захоплює своїм сюжетом і психологічно важкими ситуаціями та змушує переосмислити своє ставлення до життя, звичок, батьків. Картина «Щиголь» одночасно і підтримує Теодора, нагадуючи про чудові моменти проведені з матір’ю в минулому, і не дає йому спокою, адже якщо у нього знайдуть цей витвір мистецтва, його неодмінно заарештують.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи