Ви є тут

Далекий простір


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Далекий простір» автора Мельник Я.Й. у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


«Далекий простір» — роман, що написаний українським письменником Ярославом Мельником та вперше опублікуваний у видавництві "Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля» 2013 року. Видавництво визначило жанр твору як трилер, а сам автор також як філософська фантастика, також роман має яскраві риси антиутопії. 
Передмову до книги написала Марія Матіос. Роман став переможцем літературної нагороди «Книга року ВВС-2013». 

Той день, коли Габр вперше побачив небо, змінив усе його життя… У світі, залюдненному незрячими, влада належить вищій касті зрячих, але про це ніхто навіть не здогадується. 
Коли Габр починає бачити, його мають за божевільного. Кохана відправляє його до Міністерства контролю, яке вилікує його від "галюцинацій". Однак боротьба за істину лише починається…

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи