Ви є тут

Том 4. Усмішки, фейлетони, гуморески 1951–1956


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Том 4. Усмішки, фейлетони, гуморески 1951–1956» автора Вишня Остап у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Зі щирою любов'ю та доброзичливою усмішкою змальовуючи людей праці, письменник нищівно таврує дармоїдів, пристосуванців, окозамилювачів, бюрократів, висміює ледарів, халтурників, хапуг, людців без совісті й честі. Більшість із його творів і сьогодні — гостра зброя в боротьбі проти всіляких «антигероїв» у нашому радянському житті.
До тому ввійшла також цікава підбірка неопублікованих матеріалів, листи, щоденникові записи.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи