Ви є тут

20 000 льє під водою


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «20 000 льє під водою» автора Жюль Верн у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


1866 року моряки зазнають великого збитку від об'єкта, який не схожий ні на одну відому науці істоту. Щоб з'ясувати природу і походження небезпечного звіра, а також для його ліквідації у експедицію було споряджено військовий фрегат із дослідниками. В результаті нападу дивної істоти корабель отримує пошкодження, а французький професор зі слугою і гарпунером опиняються у відкритому морі. Їх рятує і бере у полон екіпаж підводного судна, на яке і полювала американська експедиція. Човном (і за сумісництвом науковою лабораторією) керує мужній капітан на ім'я Немо, який не лише досліджує підводні морські глибини, але і бореться з колонізаторською політикою наземного світу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи