Ви є тут

П'ятнадцятирічний капітан


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «П'ятнадцятирічний капітан» автора Жюль Верн у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Пригодницький роман "П'ятнадцятирічний капітан" розповідає історію мужнього, хороброго і кмітливого юнака, який змушений керувати кораблем після того, як усі члени екіпажу гинуть у боротьбі із китом. Корабель пристає до африканського узбережжя країни, де процвітає работоргівля. Усі пасажири судна потрапляють у полон. І лише сила духу юного капітана залишить усім надію на повернення додому.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи