Ви є тут

Діти капітана Гранта


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Діти капітана Гранта» автора Жюль Верн у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Пригодницький роман геніального Жюля Верна розповідає про самовідданих і відважних дітей, які шукають свого батька – капітана корабля, який зник у морі. Юнак та дівчина перетинають три океани, долають фантастичні пригоди, стверджуються у своїх цінностях. Роман став своєрідним маніфестом колонізаторства із його загарбницькою політикою та винищенням культурної автентичності.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи