Ви є тут

Псалтир (на українській мові)


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Псалтир (на українській мові)» автора Видавничий відділ Української Православної Церкви Київського Патріархату у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Релігійна поетична збірка, що входить до складу Старого Заповіту. У старозаповітні часи хвалебні псалми під музику виконувалися під час богослужінь Єрусалимського храму. Псалтир є невичерпною скарбницею мудрості, відголоски якої нерідко можна зустріти на сторінках творів українських письменників і поетів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи