Ви є тут

Хіба ревуть воли, як ясла повні


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Хіба ревуть воли, як ясла повні » автора Мирний Панас у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Соціально-психологічний роман "Хіба ревуть воли, як ясла повні" від неперевершеного майстра психологічної прози Панаса Мирного є зображенням протесту і морально-психологічного занепаду народу як результат недосконалості суспільного устрою. Центральним персонажем твору є Чіпка – сільський хлопець, який через життєві перипетії стає злочинцем і змушений відбувати покарання на каторзі. Сюжет не підпорядкований чіткій хронології, а повнота ідеї автора розкривається через ретроспективні образи і зіставлення сьогодення з історичними подіями минулого.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи