Ви є тут

Сватання на Гончарівці


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Сватання на Гончарівці » автора Квітка-Основ'яненко Григорій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Сватання на Гончарівці" відображає життя і побут простих українських селян. У центрі сюжету – закохані молоді люди з різним соціальним і майновим статусом, що є серйозною перешкодою на шляху до їхнього щастя. Григорій Квітка-Основ'яненко через комічність відображає проблеми відносин батьків і дітей, людини і її оточення, засуджує вступ до шлюбу без кохання і щирих взаємних почуттів, висвітлює проблеми пияцтва і соціальну нерівність різних прошарків українського народу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи