Ви є тут

Маруся

Зміст

 • читати


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Маруся » автора Квітка-Основ'яненко Григорій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Твір "Маруся" відноситься до жанру соціально-побутової реалістичної повісті. Повість оспівує захоплення автора красою, щирістю почуттів, чесністю, добротою українського народу, поруч із якими постають проблеми соціальної нерівності та поневоленого життя простих людей, що змушені виживати тяжкою працею. Опис українських краєвидів і особливостей етнографії створює ефект присутності та відчутності кожної дрібнички, змальованої у творі, що також наповнює твір сентиментальністю.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи