Ви є тут

Салдацький патрет


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Салдацький патрет » автора Квітка-Основ'яненко Григорій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Події оповідання "Салдацький патрет" розгортаються під час проведення сільського ярмарку. У центрі сюжету – анекдотична історія про пана, який звертається до місцевого художника Кузьми Трохимовича з проханням намалювати солдатський портрет, що вселяв би жах з першого погляду. Щоб перевірити, чи справді той портрет такий страшний, пан везе картину на ярмарок. Оповідач ретельно записує усі думки про картину, які висловлювали люди із натовпу.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи