Ви є тут

Конотопська відьма


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Конотопська відьма» автора Квітка-Основ'яненко Григорій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У сатирично-реалістичній повісті Григорія Квітки-Основ'яненка хитро сплітаються побут і фантастичні сцени. Сюжет розповідає про конотопського сотника Забрьоху, його підступного товариша – писара Пістряка, відьму Явдоху Зубиху. Повість є сатиричним зображенням побуту козацьких старшин і панів кінця ХVІІІ ст., яка викриває свавілля козацької верхівки, розповідає про інтриги та боротьбу за керівні посади, жадібність, безкультур'я та самодурство.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи