Ви є тут

Ніч на Дніпрі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Ніч на Дніпрі » автора Нечуй-Левицький Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Іван Нечуй-Левицький мав неперевершений талант передавати український мальовничий пейзаж у словесній формі. У етюді "Ніч на Дніпрі" письменник змушує уяву читача відтворювати ті чуттєві пейзажні образи, буквально відчуваючи подих нічного вітру. Оповідання є взірцем української пейзажної лірики, яка ставить українську літературу на один щабель із європейським літературним мистецтвом, підносить її до інтелектуального рівня, виходячи за рамки описів сільського і пролетарського побуту.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи