Ви є тут

Віршова збірка «На селі»


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Віршова збірка «На селі» » автора Грінченко Борис у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Збірка Бориса Грінченка "На селі" пронизана сільськими мотивами, закоханістю і сумом за українськими пейзажами, що переплітаються із журбою через важку долю українського народу. Образи природних явищ використовуються автором не тільки для змалювання сільських краєвидів, але і для відображення одвічної боротьби українців за своє місце під сонцем.  

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи