Ви є тут

Над Кодацьким порогом


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Над Кодацьким порогом » автора Кащенко Адріан у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


В історичній, соціально-психологічній повісті "Над Кодацьким порогом" зображено визвольну боротьбу козацтва, що під проводом І. Сулими, виступило із боротьбою проти турецьких і польських ворогів, що віками загарбують і поневолюють український народ і землю. Андріан Кащенко уславлює відважність, мужність, бойовий дух і кмітливість козаків, а також закликає до єднання і примирення українців. Увесь твір пронизаний протиставленням любові і ненависті, вірності і зради, щирої дружби і зради, відкритості і користолюбства. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи