Ви є тут

Пісні про волю

Зміст

 • * * *

 • * * *

 • * * *


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу « Пісні про волю» автора Українка Леся у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Цикл "Пісні про волю" – емоційна відповідь Лесі Українки на революційно-забарвлені події початку ХХ століття. Поезій циклу проголошують несумісність тиранічних ідей і волі, закликають відмовитися від жалібних пісень, на зміну яким повинні прийти бойові пісні, що вселяють надію, впевненість, випромінюють твердість духу.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи