Ви є тут

Вибрані оповідання


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Вибрані оповідання » автора Куліш Пантелеймон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Постать Пантелеймона Куліша за масштабом впливу на українську літературу і культуру порівнюють із найвидатнішими діячами епохи Ренесансу. Діяльність П. Куліша була пов'язана із історією, літературою, фольклористикою, етнографією, мовознавством, перекладацькою справою, критикою, публіцистикою, редакторством, видавничою справою. 

Письменник уклав абетку української мови, яку сучасний український правопис взяв за основу. Своїм твором "Чорна рада" Пантелеймон Куліш заклав основи українського історичного роману. Завдяки перекладацькому таланту письменника українці отримали можливість читати "Біблію" та вибрані п'єси Шекспіра в українському варіанті.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи