Ви є тут

Куліш у пеклі


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Куліш у пеклі » автора Куліш Пантелеймон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Куліш у пеклі" – поетична містифікація Пантелеймона Куліша, поштовхом до написання якої стала критика, яку виражали на адресу автора сучасники. Головний герой і оповідач – Панько Небреха, є уособленням самого П. Куліша, який потрапив до пекла через неправильну письменницьку діяльність. Окрему увагу варто приділити приміткам Куліша, які додаюсь містифікації особливого емоційного забарвлення.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи