Ви є тут

Магомет і Хадиза

Зміст

 • 1. Замість переднього слова про Магомета

 • 2. Пролог

 • 3. Пісня перва

 • 4. Пісня друга


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Магомет і Хадиза » автора Куліш Пантелеймон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  "Магомед і Хадиза" – поема, присвячена темі кохання двох людей і темі зародження ісламської релігійної філософії, є варіацією арабського сюжету. Емоційної напруги твору додають описи аравійських краєвидів. Пантелеймону Кулішу вдається гармонійно поєднувати арабські мотиви і образи українських реалій. Поема є чуттєвим закликом любити ближнього, прагнути гармонії між усіма людьми, незалежно від віросповідання.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи