Ви є тут

Рідне слово


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Рідне слово » автора Куліш Пантелеймон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Вірш "Рідне слово" оголює неприємну правду про христопродавство гетьманів, які бажали лише збагачення, ціною якого було знищення українського слова. Образи правди і кривди наділяють твір сильним емоційним зарядом, що несе у собі нищівну силу. Пантелеймон Куліш виражає впевненість у поверненні українського народу до істинних національних цінностей, які зможуть об'єднати націю і відродити українську незалежність та державність. Вірш наповнений глибокими і яскравими образами, що формують єдино можливу ідею про те, що мова – це основа єдності нації, запорука незалежності і самостійності.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи