Ви є тут

Великі проводи


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Великі проводи » автора Куліш Пантелеймон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Поема "Великі проводи" розповідає про трагічні події 1648 року. У центрі сюжету – козак Голка, прототипом образу якого виступив український вельможа Юрій Немирич. Автор глибоко поважає діяча за щирий патріотизм, освіченість, розум.

Сюжет поеми будується навколо козака Голки, що був посланий Яремою Вишенським придушити селянське повстання. Завдання суперечить ідейним переконанням Голки, тому він вступає у протистояння із шляхтою. У Гадячі після смерті міського керівника до управління приступає його донька – панна Рарожинська, краса якої засліпила Голку і він дає шляхті втекти. Розлючений Хмельницький поручає Кривоносу убити Голку. Ця звістка штовхає згорьовану панну Рарожинську в Дніпрові води, і вона перетворюється на русалку.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи