Ви є тут

Відгуки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Відгуки » автора Українка Леся у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Для збірки характерна філософська глибина поетичної думки, використання ліро-епічних прийомів, принципів ліро-драми, широко використовується драматичний монолог. Римована форма вірша трансформується у вільну. Поезії належать до різних жанрів. "Відгуки" – виражене у словах відображення трагічного світосприйняття Лесі Українки.

Збірка складається із ліричних циклів "Із циклу "Невольницькі пісні", "Ритми", "Хвилини", окремого розділу "Легенди" та драматичної поеми "Одержима".

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи