Ви є тут

Дим

Зміст

 • Дим


 • В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дим » автора Українка Леся у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


  Поезія Лесі Українки "Дим" – це туга за рідною землею у далеких італійських краях. Опис італійських краєвидів переривається роздумами ліричного герою твору про рідну землю, про працьовитий і щирий народ, про милі серцю пейзажі. Дим є уособленням протікаючих крізь дні, роки і віки рутинних справ, страхів і роздумів, які наповнюють думки навіть у найвіддаленіших кутках планети.

  Запит на курсову/дипломну

  Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

  Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
  Введіть тут тему своєї роботи