Ви є тут

З подорожньої книжки


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «З подорожньої книжки » автора Українка Леся у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


За словами Івана Франка, Леся Українка мала феноменальний талант трансформувати свій ліричний настрій у ліричне зображення сцен та ситуацій. Вона, використовуючи у своїй поезії зрозумілу мову, викликає глибокий емоційний сплеск. Збірка "З подорожньої книжки" чудово ілюструє цю помічену І. Франком властивість.

Новаторство Лесі Українки в українській поезії полягає у формуванні нового принципу оформлення поетичних зібрань. Вірші у збірках Л. Українки створюють структурно цілісну єдину композицію,  та оформлені у цикли, а цикли є структурними одиницями поетичної збірки.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи