Ви є тут

В катакомбах


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «В катакомбах » автора Українка Леся у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Проблематика драматичної антирелігійної поеми "В катакомбах" будується навколо питання про пута, що сковують свободу людського духу. Цим твором Леся Українка піднімає питання про "релігійний комунізм", про прагнення до волі, про неприпустимість будь-якого ярма, видимого та невидимого, земного та божественного.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи