Ви є тут

Давнє й нове


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Давнє й нове» автора Франко Іван у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Збірка "Давнє й нове", що була надрукована у 1911 році у м. Львів, є доповненим і переробленим варіантом "Мого Ізмарагду". Як і першоджерело, оновлена збірка натхнена давніми переказами і притчами, що спроектовані на сучасність автора.

Згодом після видання збірки, Львівським тижневиком "Неділя" була опублікована інформаційна замітка Івана Франка, що є своєрідною рецензією на книгу. 

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи