Ви є тут

«Ріґведа»


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу ««Ріґведа» » автора Колектив авторів у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Ріґведа" – це зібрання релігійних гімнів, який вважається першою пам'яткою індійської літературної спадщини ведійською мовою.  Збірка входить до комплексу індуїстських релігійних текстів, що об'єднані під назвою Веди. Відповідно до досліджень, "Ріґведа" датується 1700—1100 роками до н.е. і до раннього Середньовіччя передавалася лише усними переказами. Зібрання гімнів є цінним джерелом, за яким і досі досліджується давньоіндійська історія і міфологія. 2007 року зусиллями ЮНЕСКО "Ріґведа" була включена до реєстру "Пам'ять світу".

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи