Ви є тут

Дай серцеві волю, заведе в неволю


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дай серцеві волю, заведе в неволю» автора Кропивницький Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Традиційна тематика розвитку суспільства пореформеного села подається через призму соціальної нерівності. Автор препарує моральні цінності, вчинки і психологію героїв, які належать до різних соціальних станів.

У центрі сюжету – морально-етичний конфлікт юнаків Микити Старостенка і Семена Мельниченка, які зростали в заможному і впливовому сільському середовищі часів кріпацтва, далекі від звичайних селян. Попри однотипність умов виховання, юнаки стали протилежними особистостями.

Семен – співчутливий, працьовитий, щирий і доброзичливий, усім серцем кохає Одарку, Микита ж нав'язливий, агресивний і надокучливий, занадто наполегливо і безтактно проявляє надмірну увагу до Одарки, яка має взаємні почуття до Семена. Микита ж готовий на усе, лише б Одарка стала його – як не з взаємності, то через силу. Він навіть готовий убити свого суперника, та, розставляючи капкани на недруга, чи не вгодить у них сам?

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи