Ви є тут

Глитай, або ж Павук


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Глитай, або ж Павук » автора Кропивницький Марко у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


П'єса "Глитай, або ж Павук" вважається вінцем психологічно-драматургічного таланту Марка Кропивницького. Це – одна з історій, які не були рідкістю у дожовтневому суспільстві. Сюжет розгортається навколо загибелі молодої дівчини, чий світ було зруйновано через соціальну несправедливість, чиї мрії та світогляд знищено підступністю представників пануючої верстви.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи