Ви є тут

Пархімове снідання


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Пархімове снідання » автора Квітка-Основ'яненко Григорій у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


"Пархімове снідання" – "анекдотична" оповідка, сповнена почуття гумору і пронизана фольклорними мотивами. Це – історія місцевого дурника, якому вдалося знайти собі пару, але він і не здогадувався, чим це все обернеться.

Квітка-Основ'яненко – майстер словесної форми, з творів якого пішло багато крилатих фраз. Вираз "Бачили очі, що брали" прийшов у народну мову саме з цього гумористичного оповідання.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи