Ви є тут

Лимерівна


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Лимерівна» автора Мирниц Панас у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


У центрі твору – трагічна доля молодої селянки Христі Притиківни, що стала жертвою капіталістичної "машини". "Лимерівна" – це зображення конфлікту багатіїв і експлуатованого селянства, конфлікт любові і примусу, де без щирих почуттів немає нічого, окрім осуду, прокльону і заслуженої кари.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи