Ви є тут

На крилах пісень


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «На крилах пісень» автора Українка Леся у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


Перша друкована збірка поезії Лесі Українки, у виданні якої сприяв Іван Франко. Твори розміщені не за датою, а тематично, тому важно системно проаналізувати розвиток літературного таланту поетеси. Попри це збірка була високо оцінена читачами і критиками. Сучасники відмітили художню досконалість окремих творів, які вирізняються багатством строфіки, ритмікою і повнотою художніх образів.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи