Ви є тут

Дон Жуан


В нашій електронній бібліотеці ви можете безкоштовно і без реєстрації прочитатизавантажити книгу «Дон Жуан» автора Куліш Пантелеймон у форматі fb2 на ваш телефон, Android, iPhone, iPad або читання в Інтернеті безпосередньо на сайті. Багато сайтів використовують урізані версії книг і в якості зберігання книги Per-to-Per мережі (тобто віддають користувачу torrent файли). У нас завжди повна версія книги. Ми також не використовуємо такий варіант завантаження книг як .torrent, вам не потрібно використовувати сторонні програми (наприклад, uTorrent). Книги зберігаються в архіві і доступні по прямому посиланню.


На думку Пантелеймона Куліша, на шляху українців до найрозвиненішої нації стоїть здатність осмислити здобутки творчої скарбниці народів світу. «Дон Жуан» - перлина перекладацької майстерності Куліша. Це – переспів шедевру світової літератури.

Автор застосував увесь свій письменницький хист, щоб передати дух книги, усю багатошаровість її сюжету. Перекладений Пантелеймоном Кулішем «Дон Жуан» пронизаний унікальним стилем автора, іронічністю його наративу. Кожен рядок поеми сповнений величчю і багатством мови, завдяки чому читач насолоджується автентичною атмосферою XIX століття.

Запит на курсову/дипломну

Шукаєте де можна замовити написання дипломної/курсової роботи? Зробіть запит та ми оцінимо вартість і строки виконання роботи.

Введіть ваш номер телефону для зв'язку, в форматі 0505554433
Введіть тут тему своєї роботи